S Lunou a Jupiterem ve Štíru – otevíráme se skrytým zdrojům!


Luna putuje celý den znamením Štíra, vstoupila do něj brzy ráno (3.41 hod. SELČ). Odchází napětí včerejšího novu, hledáme větší klid a uvolnění. Energie je dnes se Štírem přesto intenzivní. Dnešní den je skvělý pro dialogy, konverzace, hluboké myšlení o mystériích, skrytých významech, vztazích, motivaci. Jsme vášniví, intenzivní, ale i soutěživí a strategičtí. Ve vztazích si klademe hluboké a někdy až existenciální otázky.

Luna se ráno potkává s Jupiterem ve Štíru (7.40 hod. SELČ). Toto setkání posiluje naši intuici. Včerejší nov přinesl mnohé vztahové otázky, příležitosti, ale posvítil také dokonale tam, kde nežijeme v rovnováze. Se spojením Jupitera a Luny ve Štíru se chceme posunout dál. Vidíme možnosti jak tuto nerovnováhu řešit a to i za cenu ultimativních postojů. Jupiter ve Štíru dokáže být velmi nekompromisní. Cítíme větší moc a sílu. Objevujeme větší rozměr bytí.

Rozhodnutí ohledně vztahů, rodiny, zdraví, na nás silně tlačí. Cítíme, že musíme vykročit, vychází zcela najevo souvislosti, které jsme za cyklu Jupitera ve Vahách spíše tušili, ale nyní jsou zřetelné a my víme, že je držíme pevně v rukách. Díky Jupiteru ovšem máme také příležitosti je jednoznačně vyřešit. Naše kroky jsou momentálně velmi sebejisté, cítíme až osudové nutkání projít všemi překážkami se vztyčenou hlavou. Víme najednou přesně kudy a jak. Vidíme najednou na své skryté rezervy. Otevírají se nám přímo před očima.

Luna se odpoledne potkává také s Merkurem ve Štíru (13.23 hod. SELČ). Jednání dnes prostě plynou. Cítíme, jak naše myšlenky určují celý náš den, mají sílu a směr. Kam dnes zaměříme svou pozornost, máme možnost proměnit, transformovat od základu. Uvědomujeme si, že díky novu ve Vahách jsme začali v našich vztazích novou etapu, opouštíme staré nefunkční vzorce, a cítíme, že se odvíjí nová cesta. Děláme prostor, transformujeme vztahy od základu.

Nepotřebujeme teď být příliš přizpůsobiví. Luna se navíc blíží do harmonického trigonu na Neptun v Rybách. Tím se přeci jen uvolňuje prostor pro větší empatii, soucit, důvěru. Tušíme, že to, co teď děláme, může mít hluboký, ba přímo léčivý důsledek pro ostatní. Cítíme sílu, ale i touhu pro objevení větších možností, zdrojů, materiálních i spirituálních.

Využijme toho!

Krásné páteční (s)plynutí přeje Pavlína

https://www.pavlinaholancova.cz/


Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida