Samota a opuštění


Krásný a radostný den moji milí.

Je zde další okamžik sdílení a já s radostí usedám k ťukající klávesnici. Země prochází krásným přerodem a my jako její obyvatelé poměrně aktivně také. Blížíme se ke konci roku 2017 a tak jsou s láskou (věřte že ano :-)) vynášena všechna témata ze spodních čaker, zejména z pole strachu a závislosti. A díky za to.

Mnozí z vás v tomto roce procházíte ztrátami a zejména bolestmi ze samoty. Opuštění, zanechání, vydělení a nezdar. A to vše smícháno s pocity bolesti, výčitek a zlosti. Na sebe, na druhé, na život. Zklamání, smutek a strach z toho, co přijde. Pochybnosti o sobě a o samotném smyslu. Je to tady, cítíte to, nyní žije přesně to, čeho jste se v hloubi duše vždy nejvíce obávali. A přitom jste se tolik snažili a stejně to bylo k ničemu. Zase to nevyšlo. Zase pád a odloučení....(prodýchejte a dejte si malou pauzu).

......

Ale co kdyby jste někde uvnitř sebe za to vše vzdali díky. CO kdyby jste aspoň malou svou částí zkusili změnit úhel pohledu na celou tuto situaci. Co slova: "Už je to tady zase", přepsat na slova: "Wow, skvělé, už to leze ven, už mně to opouští. Všechny ta dávná minulost. Jde to pryč. Díky za to. Už to vše leze ven." Protože ANO, přesně to se děje.

Někde uvnitř sebe jste vyslali záměr, že chce být šťastní, že chcete opravdovou Lásku, radost a hojnost. A tak se dere ven, vše co vám v tom brání. Všechny strachy, které jsou připraveny odejít, vyplouvají. Ó jaká to oslava, jaký to dar. Už se to děje. Přáli jste si změnu a právě probíhá. Oslavujte. Děkujte. Přivítejte svou samotu s vděčností. Přijměte ji jako ten největší dar. Nejspíše netušíte jakou krásu jste nyní dostali.

Víte co se stane?

Já vám to povím. Setkáte se nyní sami se sebou, se vším tím, co vám kazilo vztahy. Setkáte se se svými částmi, díky kterým jste ve vztahu ztratili sami sebe, zapomněli jste na sebe a potlačili své pravdy.

Máte příležitost proplakat smutek. Máte jedinečnou možnost pocítit zlost na sebe a na druhé. Všechno to vítejte. Nic nepotlačujte. Vůbec nic. Vše uznejte, prodýchejte, vykřičte, vypište, vyběhejte. Buďte v tom vědomí. Dovolte tomu všemu přijít. Ať se projeví vše kvůli čemu jste zůstávali v něčem co vás nečinilo šťastnými. Ať se ukáže bolest a zranění a pak to obejměte láskou. Pošlete tomu světlo, dejte tomu hluboké nádechy a výdechy. Uvolněte to přes fyzické tělo. Bouchněte si do polštáře. Uznejte to. Zavolejte strachy z bolesti, bolest ze ztráty, opuštění, výčitky, že jste něco udělali špatně, zlost. Všechno co cítíte, každou svou emoci. Ony tohle milují, přesně po tom touží. Aby byly uznány takové jaké jsou. Aby jste je už neodháněli, ale procítili každou jejich příchuť.

A co potom?

Promění se, změní se na lásku. Tímto aktem opustíte boj a válku s nimi. Opustíte starou potřebu odhánět je a odmítat a ony se promění na sílu, sebe-vědomí, sebe-uvědomění a sebe-důvěru. Setkáte se se vším, čím jste vždy byli, jen jste to neviděli. Ale dostali jste nádhernou příležitost projít proměnou sebe sama. Najít své části, které toužily po lásce.

A ještě něco se stane.

Zamilujete se do své samoty.

Vyrostete do své síly a už nikdy, nikdy nepotlačíte, neodmítnete a neztratíte ve vztahu sami sebe. Už nikdy. Už to nebude potřeba, protože jste pochopili. Setkali jste se vědomě se samotou, plně jste ji přijali a poznali. Už není čeho se bát.

A v dalším vztahu budete stát se své síle propojení se svým středem a vědomi si své hodnoty. Už nepotlačíte sami sebe, zmizí obavy ze slova NE a nebo ANO. Budete jasní, rozhodní, zamilovaní do sebe. Beze strachu z toho co přijde. Už budete vědět.

Poznáte, že být sám, krásu života nesníží a radost nezmizí. Ať už zde někdo je a nebo není. Miluji život. Opravdově.

A tak dovolte tomu být, ale umožněte, aby bolest odcházela. Nepobývejte v tom příliš dlouho. Nesypejte si sůl do rány a vyšlete si záměr, že až přijde čas, že si volíte opustit minulost a dovolujete radosti, aby opět vstoupila. A vraťte se zpět do rovnováhy.

Nikam neutíkejte, ale nikde nenechávejte "vodu hnít". Nárokujte si svou sílu a učiňte volbu. Rozhodněte se pro sebe. Pro své tělo, pro svou velkolepost. Protože ona čeká. Čeká až ji pozvete.

Najděte harmonii ve svém životě. Opusťte v tomto čase slova "musím" a "nemůžu" a probuďte ticho, tam, kde nebylo a začněte konat, tam, kde jste měli strach být aktivní.

Tento čas je období změn priorit, období přehození výhybek. Vnímejte svůj den a najděte rovnováhu mezi aktivitou a pasivitou. Vystupte z minulosti a nechejte přijít nové.

Dejte souhlas ke změně.

Váš záměr je šípem v nataženém luku. Vystřelí vás do nepoznaného, do mnohem naplněnějšího života. A pamatujte, vše co se děje, je váš plán. Vy jste to takto chtěli. Vaše duše ví.

Věřte, důvěřujte. Vaše vnitřní dítě nyní roste do krásy.

A nezapomeňte: Milují vás. Všichni, kteří stojí nyní okolo vás. Hluboce a bezpodmínečně a dělají vše pro to, aby váš život stál za to.

Uvolněte se a nechte, ať se to děje. Je to zde pro vás. Naprosto.

Z lásky k vám, protože za to stojíte. Oni ví, kdo jste a znají každé vaše přání.

Vedou vás a věřte, že to bude stát za to.

S láskou a hlubokým objetím,

Samaya


896 zobrazení
Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida