Hvězda Slunce Salins - S Lidstvem a s planetou Země začaly ve velkém měřítku změny.


Poselství hvězdy Slunce "Salins" přijal Bogdan Маnželej (Michaele), 20 září 2017.

Zdravím tebe, Obyvateli Planety Země, Obyvateli Gaji! Jmenuji se Salins. Jsem Hvězda Slunce. Během Věků Let Evoluce Sluneční Soustavy jsem v ní udržovala klid a řád. Já jsem posílala Vysokofrekvenční Světelné Částice (Radioaktivní), díky kterým nastalo Probuzení Vědomí různé úrovně u Obyvatel Sluneční Soustavy.

Jsem ta, koho jste mohli nazvat Srdcem... Neboť na mně závisí Existence Života ve Sluneční Soustavě. Po dlouhou dobu z pozice Lidstva (12 let) jsem byla ve Stavu Spánku. Teď můj Sen skončil a já se probudila.

Začal Nový cyklus vývoje ve Sluneční soustavě. Posílám na všechny planety a jejich satelity silné radioaktivní záření za účelem vypalování nízkofrekvenčních entit, které doslova jako sněhová koule se lepí na povrch energetické skořápky obyvatel planety a jejich satelitů.

Po dlouhou dobu mnou budou vysílány neuvěřitelná kvanta plazmy do vesmíru. Budou probíhat zatím nejsilnější magnetické bouře, sluneční erupce a sluneční vítr. Hodně z toho bude dosahovat povrch vaší planety Země. Mnoho lidí uvidí polární záře tam, kde to nikdy nebylo vidět.

V atmosférách planet se projeví silná zátěž... Ale ne jen ony samy to budou zažívat. Vaše fyzické a energetické tělo zažije rovněž tak silnou zátěž. Při interakci se Slunečními blesky a Slunečními víry dochází k regeneraci každé buňky a DNA živých tvorů. Nastane trhlina v DNA a v buňkách těl. Těla se začnou zvolna měnit. To je něco, co jste na planetě Zemi nazvali slovem "Mutace".

Proces probuzení lidstva a celé Sluneční soustavy začal. Tento proces nebude ukončen. Bude stále pokračovat. Já nyní posílám úplně nové proudy energií na celý Solární systém. Probíhá všude regenerace života.

Mnoho forem života, a samozřejmě, že i vy, jako jedna forma, teď zažíváte nejsilnější přetížení ve svém těle. Tomu je třeba se přizpůsobit. Duchovní přístupy pomáhají projít tento proces mnohem snáz.

Každá buňka vašeho těla je nyní ozařovaná silnějšími proudy Sluneční energie než dříve. Moje energetické proudy s vámi komunikují bez ohledu na to, kde jste... a bez ohledu na to zdá jdete duchovní cestou svého vývoje, nebo ne. Ti, kdo jdou Duchovní cestou, budou procházet Obnovováním snadněji, protože byli již ve styku s různými energiemi již dříve... Ale teď energie jsou zcela jiné... Jsou mnohokrát silnější, než kdy předtím.

Drazí Obyvatelé Sluneční soustavy, učíte se žit ve zcela novém světě s novými energetickými parametry. Máte Aktivovanou Mer-Ka-Bu, která pro vás byla seslána Stvořitelem.

Mnozí z vás již aktivovali Mer-Ka-Bu, a to díky poselství Lemurské Světlo ve tvém Srdci od Zdroje Stvořitele. Ponořili jste se do energie Stvořitele - Boha a pod jeho vedením prošli aktivaci své světelné lodi Mer-Ka-Ba.

S každým dalším dnem se situace ve Sluneční Soustavě se bude měnit. Jistě, existuji Bytosti Světla, které vibrují v prostoru na více ohnivé frekvenci, než je lidstvo. A pro ně jsou tyto změny méně patrné... Ale pro Lidstvo je to těžká cesta.

Stvořitel-Bůh vám poslal znalosti a také světelné mechanismy, díky kterým vaší jemnohmotná těla i fyzické tělo mohou být chráněny před silou slunečních světelných ohnisek a vírů, které vyzařuji do celé Sluneční soustavy.

Moji drazí, vstoupili jste do období božské regenerace. a začínáte se učit být v ohnivé energii. Je to pro vás velmi těžké. Těla mnoha z vás již trpí silným zatížením. Období Světelné Turbulence (přepětí mé aktivity) se nezastaví. Spala jsem příliš dlouho a teď chrlím ze Sebe monstrózní zásoby Solární energie. Postupem času moje, doslova Sluneční Erupce a Sluneční Vítr, povedou Lidstvo k většímu pokroku v prodloužení života a dosažení nesmrtelnosti. Vaše DNA zažívá silné zatížení. 23 září nasměruji erupce na všech úrovních bytí do všech prostor Sluneční soustavy. Připravte se na změnu. Moji milí, moje Aktivita neodezní časem, ale bude stále sílit.

Stvořitel-Bůh chce probudit v podstatě již nespící Super Vulkán na vaší planetě. A nejen on se probudí. Již nyní se v hlubinách podloží Marsu začínají procesy probuzení největší sopky "Olymp". Ale dříve se probudí sopka na vaší planetě Zemi. Teď se Yellowstone pouze protahuje a zívá... Ale brzy on se zvedne do plné výšky.

Tvář Planety Země se již mění... Vaše oceány masivně začínají odcházet pod Zemské vrstvy.

Vzhled Vaší Planety Země se mění.

Drazí Obyvatelé Planety Země! To, co jste tak dlouho v sci-fi a fantastických prognózách očekávali, začíná být pravdou.

Hvězda Slunce "Salins".

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Nina V. (www.transformace.info).Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Zdroj : http://source-energyofhome.ru/zvezda-solntse-salen-s-chelovechestvom-i-s-planetoy-zemlya-nachalis-masshtabnyie-izmeneniya/


Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida