Díky za letošní Chorvatsko s vámi


Milí moji,

je překrásný večer. Právě sedím ve velmi německé, ale vymazlené staré vile v Bavorsku. Je teplý večer a já mám za sebou krásný půlden strávený s Lee Carrollem a Kryonem, více o tom možná příště.

Důvod tohoto textu je nyní jiný. Jelikož mám chvíli prostor, s vděčností a láskou vkládám fotodokumentaci ve formě videa z 10-ti denního pobytu v Chorvatském Drage na konci srpna.

Vyčkávala jsem než Parida - Michaela Trávníčková stvoří své „filmařské“ dílo, které je ovšem jen slupkou toho všeho, protože velikost, krása a mnohé hluboké, jež bylo prožito, je schováno za fotkami (video naleznete v galerii).

Mám potřebu se lehce podělit se svými dojmy a snést k vám všem hlubokou vděčnost, protože to, co nám bylo dáno, bylo více, než jsme čekaly.

Děkuji velmi za neuvěřitelně dojemnou možnost zažít a prožít 10 dní s 20ti nádhernými ženami, protože tak nepopsatelnou krásu sdílení, radosti, splynutí, smíchu, souladu, přátelství a lásky, kdy jsme se staly jedním tělem a srdcem je skutečně božský dar.

Nijak nenadsazuji a nepřeháním, když napíši, že tento čas byl požehnanou ochutnávkou toho, jak mohou fungovat vztahy. Poznáním, že to skutečně lze, že to je možné v naprosté otevřenosti a pravdě. A já vám vše z celého svého srdce děkuji, za tento dar. Za vaši sílu, za to, že jste byly ochotny jít ještě hlouběji i když těla chvílemi vzdávala sebe sama. Nicméně i přesto jste se ponořily do dalších komnat vnitřních hloubek, jež si žádaly odvážný vstup, aby staré bylo vyneseno a Světlo nového mohlo vstoupit.

Děkuji také za dary moře, za jeho průzračnou čistotu a lásku, jež láskyplně vyrovnávalo nás a my na oplátku milovaly a obdivovaly zase je.

Děkuji za vítr, který nás vítal ve své síle první dny a umožnil nám tak nechat odejít minulost skrze něj. Díky za slunce, jež propalovalo a spalovalo staré a to ze všech těl. A díky také místu, drahému Drage, které nám darovalo mnohá léčení. Děkuji za ostrov lásky, kde pro nás bylo připraveno obrovské srdce z kamene a my uvnitř něj mohly stvořit proudy světla, jež proměnily minulost půdy, vod a země do úrovní lásky srdce.

A co ještě? Možná si to neuvědomujete, ale toto místo vědělo dlouho předtím, než jste tam dorazily, že zde budete. Bylo připraveno vstoupit láskou k vám a darovat své kvality, propojit vás s krásou sebe sama a léčit.

Nicméně....tohle není zdaleka vše. Ono čekalo na vás. Ono toužebně očekávalo váš příjezd, protože vědělo, že vaše přítomnost, vaše Světlo dokáže změnit předivo tohoto místa. To ono vás zavolalo, aby jste vstoupily na toto území a darovaly mu sebe sama. To, co si nesete a mnohdy si ani nejste vědomy, že to máte. To vy jste byly darem, požehnaným léčitelem pro Chorvatské živly, pro lid, stromy a půdu. To vše tolik potřebovalo vnést lásku a mír do bojů, jež skrze minulost stále vstupovaly do srdcí a myslí obyvatel.

Tak to je a svou misi, jste splnily na výbornou. Vesmír oslavoval, objímal a připíjel na vaši oslavu. Jste jedinečné a tak odvážné. A já děkuji, že jsem mohla vidět svůj odraz ve vás.

Podobné přitahuje podobné. Druzí jsou odrazem nás samých a já děkuji, že jsme ve vás mohla spatřit, uzřít sebe sama. A dnes vím, že jsem skutečně skvělá, nádherná, velkolepá a Jsem láska....

A vy sami sobě s dlaní přiloženou na své srdci sdělte to stejné: JÁ JSEM SKVĚLÁ, JÁ JSEM NÁDHERNÁ, JÁ JSEM VELKOLEPÁ, JÁ JSEM LÁSKA.

Milují vás.

S hlubokou vděčností,

Samaya


8 zobrazení
Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida