Změna jako klíč je svobodě


Nacházíme se stále ve velmi silném proudu změn. Vše nás velmi ovlivňuje jak na psychické, emoční, tak i fyzické rovině. Je velmi důležité, abychom se v těchto dnech, kdy na zemi proudí obrovské množství velmi silných nových vibrací, propojovali s Matkou Zemí, abychom se ukotvovali.

Mnohým z vás se velmi silně otevírají nové smyslové vjemy, nové schopnosti, stáváte se víc citliví a vede vás to žít úplně novým způsobem, který je přesně pravým opakem toho, co jste znali a žili doposud.

Současně probíhají i velké změny ve vašich fyzických tělech, kdy se doslova uvnitř vás vše převibrovává na nové energie tak, aby vše proudilo v souladu s vaším novým vnímáním a cítěním, a aby současně vaše tělo pracovalo v souladu s vašim novým mentálním nastavením.

Jednoduše řečeno, všeho starého se nyní tělo potřebuje zbavit, proto reaguje tak, jak reaguje. A i když to pro vás může být jakkoli nepříjemné, zkuste si vzpomenout, jaký jste si pro sebe dali záměr? Čeho jste pro sebe žádali a jakou změnu jste si pro sebe přáli?

Nezapomeňte, že jste to právě vy, kdo tvoří svoji realitu, jste to vy, kdo svým vnitřním nastavením a svoji vibrací vytváří podmínky pro vytouženou změnu. A že jste si tu změnu takhle nepředstavovali? Že je vše vzhůru nohama?

Buďte k sobě upřímní, postavte se do vlastní síly a přijměte za vše svoji zodpovědnost. Pokud je váš záměr čistý, vesmír přesně ví, jak vše zařídit tak, aby vás dostal přesně tam, kde máte být, aby se postupně projevoval a rostl váš potenciál, který půjde ruku v ruce s vaší VNITŘNÍ SVOBODOU a posláním duše.

To vše chce ale právě onu zmíněnou ZMĚNU, tímto se vše dá do pohybu a vytvoří se podmínky pro NOVÉ TVOŘENÍ, SPOLUTVOŘENÍ.

S láskou a úctou Veronika Varunga Barkoci


0 zobrazení
Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida