V květnu 2019 vzniklo spontánně velmi milé a hřejivé setkání s Martinou Mab Junga, tvůrkyní relace Červený stan. Z celého srdce děkuji za příležitost takto naživo sdílet tvoření, cestu, uvědomění a směřování, jež vede mně k neustálým proměnám, hlubším a hlubším pochopením - směrem k pravé podstatě sebe sama.

Děkuji drahá Mab, děkuji Universu a životu samotnému. 

S láskou, Samaya 

O mně:

Nevím už po kolikáté píši text O mně, a nevím už po kolikáté jsem nechala převléci své stránky.

Můj web jde prostě se mnou, a tak jak já svlékám své staré části a měním sebe sama do větší síly a pravosti, stejně tak mé kroky následuje tento prostor.

Nemůžu zde nechat slova psaná před rokem nebo dvěma, je potřeba sdílet v nových energiích sebe sama. A tak se tak nyní děje.

 

Vítám vás tedy v poli „vnitřní lásky“ ať už jste se zde objevili prostřednictvím náhodného hledání, či na doporučení, přes články a nebo jinou cestou. Jsem vděčná za každé srdce, které zde vstoupí a vnese svou esenci a promísí se s tou mou. Užijte si vzájemnou výměnu, protože já tak určitě činím.

 

Život:

 

Jsem žena, matka dvou dětí, která stále nachází další vrstvy smyslu života, svého bytí a toho, kdo ve skutečnosti jsem. Mnoho let jsem tuto cestu vnímala jako dosti náročný vnitřní boj pravdy a pravdy. Toho, jak žít a co ve skutečnosti hledám.

 

Dnes si mnohem intenzivněji užívám jednoduchost života, přestávám hledat venku a nacházím opravdové uvnitř. To, co se už nikdy neztratí, nikdo s sebou neodnese, co naopak sílí a ještě sílit bude – vnitřní láska.

 

Ta láska, která se rodí ze spojení mužského a ženského principu v nás. Z ochoty nahlédnout a zamilovat se do všech svých častí, ač se zdají být nepřípustné a špatné. Z odvahy přestat je oddělovat, soudit a nebát se je projevit i když jsou někdy nezapadající a divné.

 

Můj život rozhoupaly do změn mé děti. Ty mě doslova vystřelily do světa, o kterém jsem dříve neměla ani tušení. Do světa mimo „normálnost“ a morálku. Z pozice nekompromisní a opravdové lásky mi zrcadlily všechno, co jsem neviděla, nebo vidět nechtěla. A zde započal každodenní životní seminář, ve kterém jsem se naučila (a stále se ještě učím) číst v energiích iluze, chápat co nám druzí projektují a zejména jak tyto energie – odrazy změnit.

 

Nejen dcerky, ale také partneři se stali mými velikými učiteli, kteří mně učili vážit si sebe, ctít své hranice a s odvahou říkat své pravdy, svá ANO i svá vnitřní NE. Ale nejen to. Život mě vede, abych opustila staré formy představ o vztazích. Vnímám, že se bortí to, jak vztahy mají vypadat a jak se mají žít. Přichází mnohem vyšší forma, založena na bezpodmínečnosti a vychází z hluboké úcty k sobě a z pole svobody života, nezávislosti a vnitřní síly. Tento vztah lze žít jakmile navážeme spojení se svou vnitřní láskou. Jakmile bytostně uznáme, že láska vychází z našeho zdroje uvnitř nás.

 

Jméno:

 

A protože miluji sdílení, již mnoho let pracuji jako terapeutka. Průvodce na cestě k nalezení vlastní síly, osvobození se od iluze a všeho, co brání ve šťastném žití. Mé jméno Samaya mi bylo dáno jako velmi mocný pomocník a netušila jsem jal mnoha-rozměrový. „SA“ znamená v překladu Světlo. A „MAYA“ je iluze. Mým posláním je tedy vnášet světlo k iluzi, proměnit ji na lásku a pomoci tak najít svou pravost. SAMAYA značí také sdílení, setkávání s ostatními, tvoření kruhů a vzájemného předávání si. SAMAY je kruhový nádech a výdech. Je to jeden z nejmocnějších nástrojů se kterým v terapiích pracuji. SAMAYA je také závazek daný lidstvu, závazek lásky, z lásky. A mnoho dalšího. KEFALÍ si nese energii Země, podporující esence napojení na dary Matky a na dary vůbec. Na práci s bylinkami a vůněmi (esencemi), které hojně využívám při své praxi. A tak dále :-).

 

 

Poznání:

 

Za svou cestu „hledání“ nástrojů k uzdravení sebe sama jsem vyzkoušela a absolvovala mnoho kurzů, seminářů, prožitkových pobytů a zasvěcení do energií. Nicméně největším workshopem mi byl život sám. Nicméně z veškerého poznání a studia jsem si odnesla to, co se mnou nejvíce rezonovalo a nacházela jednodušší a jednodušší způsoby léčení a sebe-léčení. Miluji jednoduchost a sama se jí v některých úrovních stále učím.

 

Terapie, setkávání:

 

Je mi ctí, že mohu předávat mnohá učení, moudrost a pochopení. Ale mnohem větší radostí je mi vaše uzdravení, vaše osobní změny a posuny. To, že tato práce „funguje“ a že nejen já, ale i vy, tedy my všichni se s každým dnem rodíme do šťastnějších a naplněnějších životů.

 

Během společného setkání mnoho iluzí odpadá, jste-li skutečně otevřeni pravdě a uzdravení. Uzdravení probíhá na poli uvědomění, tedy mentální rovině. Také, a to zejména na poli emočním, kdy projdete hlubokým léčením svých emocí:

 

- strachů

- bojů

- odporu

- zlosti

- závislostí, nemocí atd.

 

Emoce jsou během sezení, nebo meditací, či jiných nástrojů proměněny a ty co vás tížily a vytvářely bolesti ve vašem vnějším i vnitřním světe, jsou uvolněny a tato energie započne pro vás pracovat jako:

 

- vaše síla

- rozhodnost

- harmonie

- otevřenost

- sebeúcta, sebeláska atd.

 

A vy kteří mou práci již znáte víte, že miluji pestrost, že vždy přináším nové. Život není statický a ta nejjistější věc, kterou máme, je právě změna. A proto to, co fungovalo dříve fungovat přestává. A také naopak, co dříve nefungovalo, dnes plyne neuvěřitelně účinně a hladce. Proto doporučuji, buďte otevřeni stále novému a učte se, zkoušejte a hrajte si. Nic neberte jako dogma a jedinou cestu. Cest jsou milióny a věřte, že ať jste kdekoliv, jdete vždy po té správné. Chyby neexistují, vše je poznání.

 

A tak otevírám svou náruč a nabízím vnitřní lásku k zažehnutí a probuzení té vaší, která vás s neutuchající radostí provede všemi dveřmi, až k vaší osobní celistvosti a velkoleposti.

 

Jste vítáni, ať jste kdo jste.

 

Pamatujte, že vždy jste ve správný čas na správném místě.

 

A jestli oním místem bude má blízkost, pak je mi hluboce ctí.

 

S objetím a požehnáním,

 

Samaya Kefalí

Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida