Děkuji za vaše řádky, slova, pocity, dojmy. Za každé slovo a sdílení. Jsem vděčná a každá reakce je vítána a je pro mně motivací.

S vděčností za vás,

Samaya Kefalí

Přeji krásný letní čas, již několik dní si užívám Vůně Já jsem. Je naprosto boží, nádherně voní a už samotné aplikace - chladivá, která hladí mě přivádí do stavu ...extáze /nějak jsem nenašla vhodnější slovo /  Ze srdce děkuji za dary, které mi od Vás chodí.

 

S díky, s láskou a radostí v srdci

Maka

Maka

Lásko, Děkuji ❤️

Toto je odpovědí. Na všechny otázky. Já Jsem. Jsem Doma.

Právě jsem prošla meditací ze 6.10.

Byla jsem ve stavu neklidu, mnoha otázek a emocí.

Věděla jsem, že je to iluze, avšak opět jsem jí na chvíli uvěřila.

Děje se mi to. V práci, kdykoli jsem v jen mysli, když jen vykonávám nějakou činnost, když podlehnu chtění, očekávání, snažení, zranění ...

Je to jako přepnutí, které se stane samo od sebe.

Cítím tlak v těle.

Cítím se jakoby bez přístupu energie, bez vzduchu, jako bych zapomínala dýchat.

Jako by tehdy fungovala jen nějaká část mě, která se oddělila od Toho, co Jsem.

Od rozlehlosti, od neohraničenosti, od bezčasovosti, od Srdce.

Teď jsem se vrátila. A vím, že toto stačí. Že toto je vše.

Život sám, dýchající. Nestvořený prostor. A v něm Světlo. Vycházející z mého středu

Děkuji, Lásko ❤️Děkuji.

 

Jana

J.K.

Drahá, milovaná  Samayko,

opět velmi děkuji za meditace, uplynulý týden jsem měla velmi náročný a zklidňovala jsem se velmi nelehce..... teprve dnes ráno se mi podařilo pustit si vaši meditaci a šlo to , měla jsem pocit, že meditace je šitá na míru přesně pro mě, neuvěřitelné  vše co teď řeším bylo v meditaci řečeno  a pak jsem ještě shlédla vaše sdílení a to už jsem se jen usmála, protože stále mě teď dohání strach z nepochopení od mých milovaných, strach z odsouzení, že jsem divná, strach přestat už konečně být ta hodná holčička a postavit se sama za sebe, za svou víru v lásku.... 

A tak opět s vděčností děkuji za to, že jste s láskou a objetím,

Martina

Miloučká Samayo,

chtěla bych Ti napsat, že ti moc moc děkuji za úterní meditaci. Poslouchám všechny se zpožděním, ale vůbec mi to neva  Děkuji za prodloužení termínu poslechu. Jinak bych se k některým vůbec nedostala. Nechci Tě zahlcovat svými maily, jen s Tebou moc ráda sdílím a já sama mám ráda zpětné reakce.

Ta Meditace byla opravdu pecka!!! Jsi naprosto přímá, úžasná a odvážná a máš mou důvěru! Před 3 lety jsem zažila obrovské děsy z temnoty. Rychle jsem postupovala, pracovala na tom, abych v sobě ustálila světlo a bezpečí. Včera při meditaci (byla to teda síla a děkuji za to) jsem celou dobu cítila pocit bezpečí, klidu a vnitřní radost, že je to naprosto nej nej nej cesta, která mi sedí. Cítím, že je přímá, čistá a totálně uzdravující vše. Takto se snažím vychovávat své děti, v nekonečné hojnosti lásky za jakýchkoliv podmínek. Syn 7 let, mi jednou v posteli povídá " Maminko jsi..." pak přemýšlel a já myslela, že poví láska, andílek, báječná, atd.... a pak tak nádherně řekl "jsi moje nekonečno". Bylo to jak z jiného světa...

 

Nechávám se vést...teď Tvými meditacemi. Tebou. Cítím s tím spojenou obrovskou sílu, až skoro hmatatelnou a přesto vím, že je to jen pidi střípeček z celku. 

Ty jsi Nekonečno a klaním se Ti s obrovskou úctou.

Vendula

Milá Samayo.

Na Vaše stránky mě přivedla moje dcera, díky Vám si vyřešila zásadní životní otazníky. a okouzlila jste moji duši, svojí upřímností, čistotou, prostou krásou slova, jednoduše hlubokým spojením. Zcela mě dojaly Vaše videa.

S pozdravem

Eva

Milá Samayo,

v pondělí mi přišel křišťálek, děkuji!

Musím napsat, že to krásně "funguje" - to slovo se mi nelíbí, ale prostě, věci se dějí.

Krémy super, já to na sobě vidím, a jsem moc spokojená.

Parfémek - moc krásný .. tady bych zase ráda napsala, že sice nevím jak, ale mění věci, nebo spíš mně asi. 

Dneska jsem situaci (sousedi, kteří mně dost nenávidí kvůli našim psům), která mně před asi měsícem dost rozhodila, zvládla úplně s přehledem a sebejistotou, kterou lituji, že jsem neměla ve svém životě už dávno. 

Kapu si kapičky Ano životu a vnímám ty změny .. vrací se mi sebedůvěra a začínám být připravenější na ten symbolický "skok".

Opravdu moooc příjemný je mi olejíček Posvátný Óm! ten mám nakonec nejraději, prostě krásně voní a dělá mi moc dobře. 

D.M.

Dobrý večer drahá Samayo,

moc děkuji za včerejší meditaci, po pravdě, jsem nemeditovala , neuměla jsem se zklidnit, mám teď nějaké prapodivné období, kdy mi opět moc jednou myšlenky, nicméně, jsem alespoň poslouchala a meditaci jsem si pustila dnes odpoledne a bylo to moc fajn. 

Tak jsem opravdu ráda, že jste meditaci nechala ještě na sdílení a s láskou posílám penízky. Samayo, děkuji za to, že jste  a ještě jednou děkuji, s láskou M. 

M.S.

Samayko Děkují opět nádherná meditace. Krásně mě uvolnila a zaplavila jistotou, že strachy jsou zbytečné a hlavně nežádoucí.

Je úžasné si to připomínat neustále a tak dlouho, než to vědomí přijme jako samozřejmost

Děkuji, už se těším na další meditaci a přeji Ti krásné tvořivé dny O.CH.

O.Ch.

Milá Samayi ,

z celého srdce děkuji za krásnou meditaci a za vše co pro nás děláte . Připojila jsem se až na druhé vysílání a už teď cítím velkou úlevu nejen v srdci. Ten pocit vnitřního klidu je úžasný. Děkuji, děkuji, děkuji..a s láskou objímám. Penízky už letí k vám . Těším se na příště. Přeji krásné dny. S láskou a úctou

Petra

Drahá Samayo,

velmi velmi velmi děkuji za meditaci na vnitřní dítě, vaše meditace jsou tak krásně jemné a také děkuji za úžasnou hudbu, kterou pouštíte na vytřepávání těla, je radostná a rozpustilá, vše je dokonalé.

Tak Vám ještě jednou moc děkuji za to, že můžeme meditovat online, s láskou a objetím M.

M.

Milovaná Samayo,

děkuji děkuji za včerejší meditaci, je nádherná nádherná nádherná, pustila jsem si ji před třema hodinama a ještě teď jsem rozložená, ale v dobrém, byla jsem jak slzavé údolí ........ Vím že vedeš meditace spontánně, ale kdy tebou ta krása asi tak procházela?

Děkuji a objímám tě. Můj ty Buddho cítím takovou vděčnost za tebe a za Kartena až z toho opět brečím ...... 

L.V.

Včera jsem si převzala tuto osobní esenci z výroby Samaya Kefalí a nevím, co ta ženská s tím dělá a co vše tam dává mimo složení v letáku, ale jsou momenty, kdy mám chuť ho vzít a vrátit jí ho, že toto jako ne... už mě napadlo, že ho vyliju, zahodím, rozbiju, apod... mám ho na polici a furt mě otravuje a připomíná se... a už vůbec nejsem schopná sdílet, co jako esence nese a má mi ukázat, protože to by bylo už moc velké odhalení, ale co tím příspěvkem chci říct, že je to absolutně nejsilnější esence, kterou jsem od ní kdy měla... mohla bych se na to dívat jako na zklamání, že to teda vůbec není podle mé představy (a taky to tak chvilku bylo), ale vnímám v tom obrovský proplesk, který zase Paridu jen probouzí z iluze mysli a vede k přijetí těch částí, které byly dlouho popírány... takže díky Samayo za tuto esenci, která se mi nyní moc nelíbí a ani moc nevoní... 😂🙏❤🌀
Dokonalost v nedokonalosti.... světlo ve tmě, bílá v černé, vše v protikladu co zda se být ať v jedno se sjednotí, úleva a klid se rozprostře v prostoru, kde není nic a všechno...
❤🙏

Parida

Krásný den paní Samayo
Opět jsem byla beze slov.
Boží, andělské...něco nádherného.
Zážitek s každou části, kterou jsem od Vás obdržela. Kartička s citátem Osha - přečetla jsem si v pravý čas. Náramek nabitý úžasně silnou, krásnou energii lásky a přesně jak píšete, připomíná vrátit se do srdce. Dopis, no tak to se musí prožít a taktéž spojení s esencí, protože nemám slova, která by dostatečně sdělila ten zážitek, tu nádheru.
Z celého srdce děkuji a jsem moc vděčná, za vše. Ráda bych vyjádřila slovy, ale je to tak.
S objetím moc děkuji.

J.M.

Drahá Samayo,

s láskou a vděčností děkuji za esenci, kterou jste pro mě vytvořila a také za velmi pravdivé  povídání, které jste mi s esencí poslala, jako byste mě znala hodně dlouho . 

Vůně esence jsou velmi jemné a neustále k sobě čichám a voním si . 

Ještě jednou děkuji z to, že jste a přeji Vám vše dobré.

Martina

Krásný dobrý den, dnes esence v pořádku dorazily. Jsou nádherně zabalené, s velkou pečlivostí a láskou. Zatím jsem rozbalila jenom tu svou. Vůně je nádherná, mám pocit, že mě přibližuje domů……. Děkuji, děkuji, děkuji s velkou vděčností a láskou v srdci.

.... po pár dnech.....

Jsem s Vašimi esencemi nadmíru spokojená. Nyní mám od Vás aura spray a je úúúžasný. Objednala jsem si dva kusy, přišly, přijela kamarádka, jejímu manželovi diagnostikovali rakovinu uzlin na krku, je z toho hotová, tak jsem jí věnovala jeden aura spray, je z něj nadšená. Druhý den přijela mladší dcera, a jééé mami co to máš, to tak nááááádherně voní. Tak jsem jí dala druhý kus. A objednala si další dva, přišly, přijela starší dcera a mami, ten je úžasnýýýýýý, tak další kus putoval k ní. Naštěstí poslední zbyl pro mě. Určitě to není poslední nákup ode mě. S velkou vděčností Vám děkuji za Vaši úžasnou tvorbu. Mějte se moc krásně.

Marcela

Drahá Samaya,

včera jsem si vyzvedavala parfémky a aura sprej a chci ti za ně vyjádřit svůj velký obdiv a díky za tvé tvoření. Vše k nám dokonale ladí a vůně jsou úžasné, jsou jemné a zároveň plné. Ani nevím, jaká slova by je mohla správně vystihnout 😊. Snad jen ještě, že je z nich cítit láska, propojení a živost přírody.

S pozdravem

Siril a Sigrid

Krásné nové ráno Milovaná,

balíček ke mně šťastně doputoval - DĚKUJUUU 💞🌈💧Vše je překrásné, voňavé, objímající Ta láskyplná péče věnovaná sobě s esencemi je taaak víceúrovňově podporující, a taaaak velmi cítit. Děkuju Ti za krásný proud a přeju krásné naplněné dny - krásné Bytí ❤ 

V jemnosti, vděčně,

mávám - objímám.

Kala

Krásné ráno Vlaďko,

moc Vám děkuji za esenci Posvátné spojení.

Je to opravdu posvátná esence.

Vyzkoušela jsem na své cestě již několik různých esencí, ale žádná na mě nepůsobila jako tato.

Přináší do mého života viditelné změny,již po několika dnech užívání. Pomáhá mi stát se znovu tou, která jsem.

Pomáhá mi milovat sama sebe a otevírá srdce mému posvátnému partnerovi.

Ještě cítím, že potřebuji další „balení“ a čas strávený ve vibraci této zázračné esence.

Potom určitě napíšu, jaké další změny mi tato esence přinesla do života.

S láskou a vděčností děkuji !!!!!!!!

Heláya

​Když je vám nejhůř a nevíte kudy kam pošle vám Vesmír do cesty někoho kdo vám pohladí srdíčko a pofouká bolístku, i mě se to stalo před lety a přišla...ona Samaya..která mě svou něžnou energii hladila, vysvětlovala proč se to či ono děje a posilovala mě v tom, že nic na světě není špatně...pokud i vy cítíte nesnáze mohu vám její otevřenou náruč vřele doporučit....je to doslova Anděl v lidské podobě...od té doby spolu jdeme užíváme si semináře, terapie a posouváme se dál a dál. Mimo jiné i její hladící esence dokážou dělat zázraky...vyzkoušela jsem snad už všechny...a doporučuji...u mě v tuto chvíli vítězí Píseň duše....spojení přímo nebeské s mou duší...a to doslova. Samayo....děkuji že jsi součástí mého života

Anavei

​Nevidím auru, necítím energie a při slově „kořenová“ mě první napadne zelenina… Nicméně protože jsem seděla u internetu zrovna ve chvíli, kdy Vlaďka Samaya Vlčková vložila inzerát s nabídkou na srpnový pobyt v Chorvatsku, nezávazně jsem se přihlásila. Až do června jsem si celou akci zaškatulkovala jako „slunce – moře – relaxace – tanec“ a teprve když začaly chodit instrukce „vezměte si šátky, svíčky, čtvrtky, amulety…“ pročetla jsem si informace pořádně. Meditace, léčivé konstelace, práce se živly, transformační kroky k sebelásce. Vegetariánská strava. No potěš koště, to vůbec nejsem já! Navíc tam nikoho neznám! Co když nezapadnu???Jedna kamarádka mi řekla: „Tak si vezmeš knížku a půjdeš na pláž.“ Druhá zase: „Tak si vezmeš flašku a půjdeš na pláž.“ S tím, že mě mé nejbližší přítelkyně vnímají jako alkoholičku se zálibou v literatuře, jsem si řekla, že horší už to nebude, a napsala své budoucí prázdninové spolubydlící. Zprvu jsme se jenom tak oťukávaly, ale když jsem jí po pár zprávách vysvětlila, že musím z kufru vyndat sto čajových svíček, aby se mi tam vešla flaška, trnula jsem, jaká bude její reakce. Věta: „Vezeš flašku, sakra, na to jsem nemyslela… pošlu holku do obchodu,“ mě za a) pobavila, za b) uklidnila a já jsem konečně začala těšit.A bylo na co! Parta báječných ženských, dokonale vyvážený program rozdělený na dopolední a večerní část, které se výborně doplňovaly, množství podnětů pro všechny smysly, harmonie duše i těla. Mezitím samozřejmě čas na odpočinek, výlety, smích, přátelství a zábavu.Kdybych měla vybrat tři pro mě nejpodstatnější zážitky, určitě by mezi nimi byla okouzlující Meditace čtyř živlů, neskutečně silná rodinná konstelace a nezapomenutelná Meditace-transformace strachu. Co se mělo odbourat, bylo odbouráno. Co se mělo naplnit, bylo naplněno.Co napsat na závěr…Domů jsem se vracela se spoustou nových kamarádek, které jako bych znala věky věků, nabitá čistou a láskyplnou energií, a odvážně jsem se pustila do nepříjemných rozhodnutí, na která jsem předtím myslela s obavou. Protože když vám někdo deset dní neustále opakuje, jak jste skvělí a úžasní a jak celý Vesmír neskutečně dlouhou dobu pracoval na tom, aby vás dostal v určitém čase na určité místo do společnosti určitých lidí… tak tomu prostě uvěříte… a necháte se tím obohatit a přijmete to s láskou a radostí.Jo a šlo to i bez masa!

Simona

​Velmi děkuji za esence, které Sam-a-Ya vyrábí. Jako vždy vnesly světlo a harmonii přesně do těch míst, které to potřebují. Děkuji za terapie a meditace, které dělá, protože evokují a nastartovávají naše duševní síly a skrze ně tak odchází spoustu zátěží minulosti a dochází tak otevření nových cest a my si vybíráme, kterou se vydáme a to je velká svoboda. Sam-a-Ya mi vždy napomohla v nejzásadnějších chvílích v mém životě, poskytla odpovědi na mé otázky a nakopla v mém poslání, napomohla mi k odevzdání všeho, co mě blokovalo v mých posunech. Za to velmi děkuji a vděčím, lásko.

Arisis

​Miluji ................ ♥ Děkuji ............... ♥ Zde písmenky nelze nahradit cokoliv ... absolutně PŘESAHUJÍCÍho ......... ♥  Nádherná bytost - živoucí, láskyplná - úžasná !!! Miluji ji a s obrovským respektem a úctou se ji klaním. Je to BOHYNĚ - INDIÁNKA KRÁSNÁ ... DUŠE ČISTÁ a MAGICKY ZÁŘÍCÍ ♥ Děkuji, ŽE JSI ... a vím, že víš, že víme............ S úctou, láskou, vděčností a pokorou obrovsky velikou Markéta

Markéta

​Kouzlo Esencí v praxi 
Jsem moc ráda, že mám doma sbírku všech esencí, které Samya vyrábí. Dává mi to spoustu možností esencemi podpořit to, co právě potřebuji a cítím. Mývám období, kdy se intuitivně zaměřím na jednu esenci a tu si pak vtírám tam, kde cítím. Je to takový můj ranní rituál, vstanu stoupnu si před esence a říkám si tak dneska která… už k nim vlastně nepotřebuji letáčky s afirmacemi a návodem použití. Mé tělo si na jejich světlo a nádhernou energii tak zvyklo, že mé ruce jsou automaticky vedeny tam kam potřebuji. Jsou mým prvním pomocníkem, když cítím, že je někde něco špatně co potřebuje energeticky opravit  Svou soukromou sbírku jsem rozšířila i o Píseň duše, ze začátku to pro mě byl dost silný parfém do kterého moje duše potřebovala dospět. Duše dospěla a mé tělo a duše dostává jeho nádherné vibrace za odměnu  
Nedávno jsem měla takovou nádhernou zkušenost, jak úžasně esence fungují a pracují. Úplně jsem zapomněla na esenci Nekonečná Hojnost. V poslední době jsem hodně řešila finance a tak si říkám, zkus to i když mi teda vůbec nevoní a taky už vím proč :-D Po použití této esence mi na eshop neskutečnou rychlostí přiletěly 3 nádherné objednávky. Ještě jedna zkušenost pro bezvěrce, vyzkoušela jsem esenci i na rodině, když někoho něco bolelo (např. hlava) a nabídla jsem jim Hluboké ztišení se slovy – teď tě hlava přestane bolet. Na vlastní oči jsem viděla, že bolest hlavy přešla aniž by použili lék proti bolesti.

Terapie
Terapie u Samyi je dost silná, mé tělo začne reagovat už pár dní před objednaným termínem. Pro mě je to jen potvrzení toho, že se něco dalo do pohybu a je potřeba to vyléčit. Na terapii vždy přicházím s břemenem a to tak že ho člověk doslova cítí, jak ho za sebou táhne. Díky Samay a jejímu neskutečnému daru, jej u ní vyřešíme, prohlédneme, zjistíme příčinu a odcházím většinou unavená, rozbitá ale s pocitem neskutečného uvolnění a SVOBODY. Pravidelně se mi pak stává, že po terapii přijde nějaký očistný proces na fyzickém těle a pro mě je to jen razítko, že je to pryč. Samaya je nádherná, silná žena a světelná bytost, která je ochotna Vám pomoct když potřebujete. Je pro mě obrovským vzorem v práci s lidmi, práci s emocemi, komunikací a především láskou ke všemu co dělá.

Hanka

​Draha Samayo, bohuzel, nemam v zasobe tolik slov, kterymi bych dokazala sdelit, jak jsi mi pomohla. Dekuju Ti z celeho srdce.

Michaela

​... ano byla jsi to ty Samayo, kdo mi dal pocítit že můžu žít šťastný a naplněný život. Život, který si můžu tvořit v radosti a s láskou k sobě samé. Díky tobě jsem pochopila jak důležité a nezbytné je mít se ráda a přijmout se taková jaká jsem. A že je přirozené žít v pravdě. 

Mezi první terapií a dneškem toho proběhlo dost, semináře, výklady karet, terapie. Nic není víc a nic není míň. Všechno má pro mě vysokou hodnotu a vážím si každé hodiny, okamžiku kdy ses mi věnovala s neuvěřitelnou trpělivostí a důvěrou. 

Vážím si tebe a tvé práce, každé rady a láskyplného nakopnutí a uvědomuji si jak důležité to pro mě bylo a stále je, protože každý den je na čem pracovat, prosvětlovat a dávat úsměv tomu co je zamračené. A i když to není vždy úplně snadné, tak vím že mi to za to stojí jít po té cestě k sobě protože já prostě miluji svůj život.

A" dovolená" s tebou Samayo? Ano je to dovolená, protože je dovoleno mít se ráda, myslet pozitivně, radovat se, tančit, dělat spontánně co nás napadne, říkat pravdu, tvořit pro sebe a celý svět a třeba se i jen tak válet  ... prostě vše krásné a pozitivní!

Děkuji ti s láskou a vděčností za vše, co pro nás děláš naše milovaná, nádherná Samayo.

 

Kéttiiq

Kéttiiq

​Samayiny semináře a pobyty?
Když to napíšu jednoduše...
Samaya mě pomohla a navedla mě na cestu k sobě, ke svému srdci.
Ukázala mi, že vše si tvořím sama a to se mi ukazuje venku, v lidech a situacích. Společnými chvílemi, které jsme zažily buď v Chorvatsku nebo v Egyptě ( kde jsem se účastnila ) jste v jednom týdnu v čisté pravdě se sebou samými.
Chorvatsko byl pro mě proces jen co sem vystoupila z autobusu v Drage :-D. Energie se rozjely, společná práce, transformace každou chvíli a hlavně nová přátelství :-)
Egypt byl ještě silnější!!! Totální překročení hranic a osobních limitů , které bych si nedávno nedokázala představit že zvládnu ( a ještě s takovou zábavou :-D ) 
Díky tobě Samayo že nám dáváš takové příležitosti !!! A hlavně díky sobě, že sem do toho šla !!!! Protože to opravdu stojí za to.
Miluju návraty domů když cítím , že sem se zas o kus k sobě posunula a zároveň si připadám, že jsem se vrátila z jiné dimenze :-D

Díky za to Samayo.
Díky za to co děláš pro všechny, kteří se s tebou spojí, protože si ÚŽASNÁ A VELKOLEPÁ ve všem.
Miluju tvoji rozmanitost v práci, která je zábavná, radostná a láskyplná!!!!!
Můžeme dělat a říkat cokoliv co chceme !!!!!!


SVOBODAAAA 
Dík,y že tě mám ve své blízkosti.
Vážím si tě !!!

Honéra

Zde do komentářů můžete vkládat  sdílení, pocity a dojmy z

mých seminářů či terapií.

Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida