Děkuji za vaše řádky, slova, pocity, dojmy. Za každé slovo a sdílení. Jsem vděčná a každá reakce je vítána a je pro mně motivací.

S vděčností za vás,

Samaya Kefalí

Siril a Sigrid

Drahá Samaya,

včera jsem si vyzvedavala parfémky a aura sprej a chci ti za ně vyjádřit svůj velký obdiv a díky za tvé tvoření. Vše k nám dokonale ladí a vůně jsou úžasné, jsou jemné a zároveň plné. Ani nevím, jaká slova by je mohla správně vystihnout 😊. Snad jen ještě, že je z nich cítit láska, propojení a živost přírody.

S pozdravem

Kala

Krásné nové ráno Milovaná,

balíček ke mně šťastně doputoval - DĚKUJUUU 💞🌈💧Vše je překrásné, voňavé, objímající Ta láskyplná péče věnovaná sobě s esencemi je taaak víceúrovňově podporující, a taaaak velmi cítit. Děkuju Ti za krásný proud a přeju krásné naplněné dny - krásné Bytí ❤ 

V jemnosti, vděčně,

mávám - objímám.

Heláya

Krásné ráno Vlaďko,

moc Vám děkuji za esenci Posvátné spojení.

Je to opravdu posvátná esence.

Vyzkoušela jsem na své cestě již několik různých esencí, ale žádná na mě nepůsobila jako tato.

Přináší do mého života viditelné změny,již po několika dnech užívání. Pomáhá mi stát se znovu tou, která jsem.

Pomáhá mi milovat sama sebe a otevírá srdce mému posvátnému partnerovi.

Ještě cítím, že potřebuji další „balení“ a čas strávený ve vibraci této zázračné esence.

Potom určitě napíšu, jaké další změny mi tato esence přinesla do života.

S láskou a vděčností děkuji !!!!!!!!

Anavei

​Když je vám nejhůř a nevíte kudy kam pošle vám Vesmír do cesty někoho kdo vám pohladí srdíčko a pofouká bolístku, i mě se to stalo před lety a přišla...ona Samaya..která mě svou něžnou energii hladila, vysvětlovala proč se to či ono děje a posilovala mě v tom, že nic na světě není špatně...pokud i vy cítíte nesnáze mohu vám její otevřenou náruč vřele doporučit....je to doslova Anděl v lidské podobě...od té doby spolu jdeme užíváme si semináře, terapie a posouváme se dál a dál. Mimo jiné i její hladící esence dokážou dělat zázraky...vyzkoušela jsem snad už všechny...a doporučuji...u mě v tuto chvíli vítězí Píseň duše....spojení přímo nebeské s mou duší...a to doslova. Samayo....děkuji že jsi součástí mého života

Simona

​Nevidím auru, necítím energie a při slově „kořenová“ mě první napadne zelenina… Nicméně protože jsem seděla u internetu zrovna ve chvíli, kdy Vlaďka Samaya Vlčková vložila inzerát s nabídkou na srpnový pobyt v Chorvatsku, nezávazně jsem se přihlásila. Až do června jsem si celou akci zaškatulkovala jako „slunce – moře – relaxace – tanec“ a teprve když začaly chodit instrukce „vezměte si šátky, svíčky, čtvrtky, amulety…“ pročetla jsem si informace pořádně. Meditace, léčivé konstelace, práce se živly, transformační kroky k sebelásce. Vegetariánská strava. No potěš koště, to vůbec nejsem já! Navíc tam nikoho neznám! Co když nezapadnu???Jedna kamarádka mi řekla: „Tak si vezmeš knížku a půjdeš na pláž.“ Druhá zase: „Tak si vezmeš flašku a půjdeš na pláž.“ S tím, že mě mé nejbližší přítelkyně vnímají jako alkoholičku se zálibou v literatuře, jsem si řekla, že horší už to nebude, a napsala své budoucí prázdninové spolubydlící. Zprvu jsme se jenom tak oťukávaly, ale když jsem jí po pár zprávách vysvětlila, že musím z kufru vyndat sto čajových svíček, aby se mi tam vešla flaška, trnula jsem, jaká bude její reakce. Věta: „Vezeš flašku, sakra, na to jsem nemyslela… pošlu holku do obchodu,“ mě za a) pobavila, za b) uklidnila a já jsem konečně začala těšit.A bylo na co! Parta báječných ženských, dokonale vyvážený program rozdělený na dopolední a večerní část, které se výborně doplňovaly, množství podnětů pro všechny smysly, harmonie duše i těla. Mezitím samozřejmě čas na odpočinek, výlety, smích, přátelství a zábavu.Kdybych měla vybrat tři pro mě nejpodstatnější zážitky, určitě by mezi nimi byla okouzlující Meditace čtyř živlů, neskutečně silná rodinná konstelace a nezapomenutelná Meditace-transformace strachu. Co se mělo odbourat, bylo odbouráno. Co se mělo naplnit, bylo naplněno.Co napsat na závěr…Domů jsem se vracela se spoustou nových kamarádek, které jako bych znala věky věků, nabitá čistou a láskyplnou energií, a odvážně jsem se pustila do nepříjemných rozhodnutí, na která jsem předtím myslela s obavou. Protože když vám někdo deset dní neustále opakuje, jak jste skvělí a úžasní a jak celý Vesmír neskutečně dlouhou dobu pracoval na tom, aby vás dostal v určitém čase na určité místo do společnosti určitých lidí… tak tomu prostě uvěříte… a necháte se tím obohatit a přijmete to s láskou a radostí.Jo a šlo to i bez masa!

Arisis

​Velmi děkuji za esence, které Sam-a-Ya vyrábí. Jako vždy vnesly světlo a harmonii přesně do těch míst, které to potřebují. Děkuji za terapie a meditace, které dělá, protože evokují a nastartovávají naše duševní síly a skrze ně tak odchází spoustu zátěží minulosti a dochází tak otevření nových cest a my si vybíráme, kterou se vydáme a to je velká svoboda. Sam-a-Ya mi vždy napomohla v nejzásadnějších chvílích v mém životě, poskytla odpovědi na mé otázky a nakopla v mém poslání, napomohla mi k odevzdání všeho, co mě blokovalo v mých posunech. Za to velmi děkuji a vděčím, lásko.

Markéta

​Miluji ................ ♥ Děkuji ............... ♥ Zde písmenky nelze nahradit cokoliv ... absolutně PŘESAHUJÍCÍho ......... ♥  Nádherná bytost - živoucí, láskyplná - úžasná !!! Miluji ji a s obrovským respektem a úctou se ji klaním. Je to BOHYNĚ - INDIÁNKA KRÁSNÁ ... DUŠE ČISTÁ a MAGICKY ZÁŘÍCÍ ♥ Děkuji, ŽE JSI ... a vím, že víš, že víme............ S úctou, láskou, vděčností a pokorou obrovsky velikou Markéta

Hanka

​Kouzlo Esencí v praxi 
Jsem moc ráda, že mám doma sbírku všech esencí, které Samya vyrábí. Dává mi to spoustu možností esencemi podpořit to, co právě potřebuji a cítím. Mývám období, kdy se intuitivně zaměřím na jednu esenci a tu si pak vtírám tam, kde cítím. Je to takový můj ranní rituál, vstanu stoupnu si před esence a říkám si tak dneska která… už k nim vlastně nepotřebuji letáčky s afirmacemi a návodem použití. Mé tělo si na jejich světlo a nádhernou energii tak zvyklo, že mé ruce jsou automaticky vedeny tam kam potřebuji. Jsou mým prvním pomocníkem, když cítím, že je někde něco špatně co potřebuje energeticky opravit  Svou soukromou sbírku jsem rozšířila i o Píseň duše, ze začátku to pro mě byl dost silný parfém do kterého moje duše potřebovala dospět. Duše dospěla a mé tělo a duše dostává jeho nádherné vibrace za odměnu  
Nedávno jsem měla takovou nádhernou zkušenost, jak úžasně esence fungují a pracují. Úplně jsem zapomněla na esenci Nekonečná Hojnost. V poslední době jsem hodně řešila finance a tak si říkám, zkus to i když mi teda vůbec nevoní a taky už vím proč :-D Po použití této esence mi na eshop neskutečnou rychlostí přiletěly 3 nádherné objednávky. Ještě jedna zkušenost pro bezvěrce, vyzkoušela jsem esenci i na rodině, když někoho něco bolelo (např. hlava) a nabídla jsem jim Hluboké ztišení se slovy – teď tě hlava přestane bolet. Na vlastní oči jsem viděla, že bolest hlavy přešla aniž by použili lék proti bolesti.

Terapie
Terapie u Samyi je dost silná, mé tělo začne reagovat už pár dní před objednaným termínem. Pro mě je to jen potvrzení toho, že se něco dalo do pohybu a je potřeba to vyléčit. Na terapii vždy přicházím s břemenem a to tak že ho člověk doslova cítí, jak ho za sebou táhne. Díky Samay a jejímu neskutečnému daru, jej u ní vyřešíme, prohlédneme, zjistíme příčinu a odcházím většinou unavená, rozbitá ale s pocitem neskutečného uvolnění a SVOBODY. Pravidelně se mi pak stává, že po terapii přijde nějaký očistný proces na fyzickém těle a pro mě je to jen razítko, že je to pryč. Samaya je nádherná, silná žena a světelná bytost, která je ochotna Vám pomoct když potřebujete. Je pro mě obrovským vzorem v práci s lidmi, práci s emocemi, komunikací a především láskou ke všemu co dělá.

Michaela

​Draha Samayo, bohuzel, nemam v zasobe tolik slov, kterymi bych dokazala sdelit, jak jsi mi pomohla. Dekuju Ti z celeho srdce.

Kéttiiq

​... ano byla jsi to ty Samayo, kdo mi dal pocítit že můžu žít šťastný a naplněný život. Život, který si můžu tvořit v radosti a s láskou k sobě samé. Díky tobě jsem pochopila jak důležité a nezbytné je mít se ráda a přijmout se taková jaká jsem. A že je přirozené žít v pravdě. 

Mezi první terapií a dneškem toho proběhlo dost, semináře, výklady karet, terapie. Nic není víc a nic není míň. Všechno má pro mě vysokou hodnotu a vážím si každé hodiny, okamžiku kdy ses mi věnovala s neuvěřitelnou trpělivostí a důvěrou. 

Vážím si tebe a tvé práce, každé rady a láskyplného nakopnutí a uvědomuji si jak důležité to pro mě bylo a stále je, protože každý den je na čem pracovat, prosvětlovat a dávat úsměv tomu co je zamračené. A i když to není vždy úplně snadné, tak vím že mi to za to stojí jít po té cestě k sobě protože já prostě miluji svůj život.

A" dovolená" s tebou Samayo? Ano je to dovolená, protože je dovoleno mít se ráda, myslet pozitivně, radovat se, tančit, dělat spontánně co nás napadne, říkat pravdu, tvořit pro sebe a celý svět a třeba se i jen tak válet  ... prostě vše krásné a pozitivní!

Děkuji ti s láskou a vděčností za vše, co pro nás děláš naše milovaná, nádherná Samayo.

 

Kéttiiq

Honéra

​Samayiny semináře a pobyty?
Když to napíšu jednoduše...
Samaya mě pomohla a navedla mě na cestu k sobě, ke svému srdci.
Ukázala mi, že vše si tvořím sama a to se mi ukazuje venku, v lidech a situacích. Společnými chvílemi, které jsme zažily buď v Chorvatsku nebo v Egyptě ( kde jsem se účastnila ) jste v jednom týdnu v čisté pravdě se sebou samými.
Chorvatsko byl pro mě proces jen co sem vystoupila z autobusu v Drage :-D. Energie se rozjely, společná práce, transformace každou chvíli a hlavně nová přátelství :-)
Egypt byl ještě silnější!!! Totální překročení hranic a osobních limitů , které bych si nedávno nedokázala představit že zvládnu ( a ještě s takovou zábavou :-D ) 
Díky tobě Samayo že nám dáváš takové příležitosti !!! A hlavně díky sobě, že sem do toho šla !!!! Protože to opravdu stojí za to.
Miluju návraty domů když cítím , že sem se zas o kus k sobě posunula a zároveň si připadám, že jsem se vrátila z jiné dimenze :-D

Díky za to Samayo.
Díky za to co děláš pro všechny, kteří se s tebou spojí, protože si ÚŽASNÁ A VELKOLEPÁ ve všem.
Miluju tvoji rozmanitost v práci, která je zábavná, radostná a láskyplná!!!!!
Můžeme dělat a říkat cokoliv co chceme !!!!!!


SVOBODAAAA 
Dík,y že tě mám ve své blízkosti.
Vážím si tě !!!

Zde do komentářů můžete vkládat  sdílení, pocity a dojmy z

mých seminářů či terapií.

Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida