Meditace

"Ona je tou, co plní duši láskou, ona je tím, co pozvedá tvé bytí.

Je tichou a nekonečnou kráskou, jež dává světlo, radost a štěstí tvému žití."

 

Meditace, ztišení se, pozvednutí sebe sama do stavu bytí ve formě Já a Já. Napojení na to, kdo jsem, navázání spojení se svou pravou podstatou, zvědomění toho, že jsem nekonečným a bezbřehým vědomím, jež má sílu najít sebe samo. To kým skutečně je - láskou.

Meditace, které skrze mně přicházejí jsou tématické, vedené slovem a hudbou, která je vždy namíchána, tak aby ladila a spolutvořila vše, co je potřeba během meditace uvést do lásky, zdraví a harmonie. 

Téměř od počátku své "práce" s klientem, nebo ve skupince jsem pracovala s tímto krásným nástrojem, kdy je umožněno započít léčení a mnoho ve svém vědomí i podvědomí změnit, posunout z mínusových rovin do stavu pozitivního, nového a vyššího.

Častokrát jsem dotazována, zda je nutné mít zkušenosti s meditací. Má odpověď vždy zní "ne". Je to jako se vším. I když se učíte řídit vůz, nemáte zkušenosti s řízením. Vše jde proces učení se a tak je to i v případě meditací. Je jen na vás, zda jste ochotni otevřít se novému a dovolit tak změnu ve vašem životě.

Pro některé nově příchozí může být první setkání zvláštní, můžete se cítit nejistí a možná i zmateni. I toto je součást procesu a je to velmi přirozené. Ti, co přicházejí již delší dobu, vám mohou potvrdit, že po čase se stali jistějšími a tato vědomá práce je srozumitelnou a velmi příjemnou formou, jak změnit svůj život, a stát se se zdravým, šťastnějším a radostnějším.

 

Pokud během meditace ztrácíte pozornost a nebo dokonce usínáte, přijměte to jako součást poznávání a věřte, že i to časem pomine a vy budete více ve spojení se sebou a mými slovy, které vás vedou.

Samotná meditace trvá přibližně 45-60 minut. Doporučuji vzít si s sebou podložku, karimatku, nebo spacák, polštářek, či cokoliv, co vám umožní pohodlný leh, či sed na zemi, či židli. Během meditace pracuji velmi ráda s esencemi barev, krystalů, vůní, s polodrahokamy, mantrami a léčivými rytmy a zvuky.

 

Meditace je nádherný nástroj proměny, při které využívám zejména sílu záměru, dechů, vizualizace a energie z vyšších světů, která vždy přichází jako mocná podpůrná síla pro vás pro všechny.

Níže vkládám jako dárek 5 mnou namluvených meditací, které si můžete poslechnout jako ochutnávku, či jako léčivou medicínu :o), na vaší cestě k uzdravení.

Těším se na společná setkání a také samozřejmě přeji příjemný poslech meditací.

UPOZORNĚNÍ : Vzhledem k tomu, že si youtube kanál nárokuje možnost vkládat do videí reklamy, je tímto meditace rušena. Chcete-li mít plnohodnotný zážitek, stáhněte si meditaci z ulozto.cz. Odkaz je vložen pod každou meditací při otevření videa na stránkách www.youtube.com.

Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida