Individuální sezení

V současné době nabízím pouze sezení přes Skype, Messenger, nebo po telefonu.

Děkuji za pochopení.

S láskou, Samaya

Setkání na poli lásky, otevření se vyšší moudrosti a nalezení cesty k radosti, svobodě a zdraví. Setkání, jež přinese mnoho uvědomění, změnu postojů k sobě a životu samotnému. Je-li Vaše touha po svobodě a nalezení sebe sama, své pravé podstaty dostatečně skutečná, pak jen ona sama povede celé sezení a ukáže směr k nalezení pravd, odpovědí na otázky, pochopení vyšších principů života a Bytí samotného. Což změní vás samotné, a mnohé těžkosti života odpadnou.

Nemohu nabídnout nic, než to co bylo životem prožito, vztahy s partnery a dětmi zvědoměno, pochopeno a vneseno v nových svobodnějších formách zpět do života. Ráda ukážu cestu, společně rozvážeme smotky iluze, starých přesvědčení a necháme iluzi odejít. Postačí otevřít své srdce novému, odvaze pustit staré a dovolit životu, aby měnil.

Děkuji, že mohu, děkuji, že již roky přicházíte, děkuji za vaše srdce, jež se touží vrátit "domů". Tam, kde jste byli jako malé děti. K lehkosti života, k spontánnosti, lásce, harmonii, svobodě a nikdy nekončícím vnitřním klidu.

Terapie vychází z letité praxe s:

- metodou RUŠ, EFT, kineziologie One Brain, velmi hluboké východní praxe čöd, která se věnuje transformaci vnitřních „démonů“.

- metodou přepisu limbického otisku

- praxe s vědomým tarotem, principy zrcadlení a odrazu,  prací s energií a kvantovým energetickým polem

- prací s Vyšším Já a vyšším vědomím, odkrytím příčin vašich potíží skrze čtení energií

- vysokovibračními esencemi, květovými oleji, pryskyřicemi a dřevy

a mnoho dalšího, dle aktuálních požadavků klienta

 

Z těchto zkušeností jsem si vypracovala svůj osobní přístup, který vnímám jako velmi jednoduchý a je-li klient otevřený, může a ideálně vše,  co zarezonuje s jeho nitrem, také vnese sám do svého života.

 

Sezení probíhá zejména cestou komunikace a o zbytek je samo postaráno.

Pocity během uzdravování jsou individuální, nicméně bonus, který je společný snad všem je, že odcházíte po terapii o mnoho pocitových kil lehčí, s hlavou krásně pročištěnou, ve stavu jakéhosi znovuzrození :-).

Účinky metody:

  • uzdravení vztahů s rodiči, sourozenci

  • uzdravení vztahů s partnerem

  • léčení a uzdravení vztahů s dětmi

  • léčení vztahů se spolupracovníky, sousedy, či jinými blízkými

  • uzdravení vztahů k sobě, svému tělu a svému životu

  • léčení vztahu k penězům, k práci, probuzení hojnosti

  • léčení lpění, závislosti na čemkoliv, nebo na někom atd.

 

 

Trvání terapie:

Terapie trvá cca 2-3 hodiny. Vytvořte si tento časový prostor pro sebe tak, abyste nebyli nikým a ničím rušeni a dali tento čas jen sami sobě.

 

Cena:

Částka se pohybuje okolo 1500,-Kč, v závislosti na práci, obtížnosti a čase, s tím, že si po ukončení sezení testuji přesnou cenu.

 

Skype:

Tuto terapii lze absolvovat také přes Skype. V případě Skype sezení prosím o složení zálohy 1000,- předem na účet č. 1691735034/3030. Doplatek po terapii.

 

Doporučení:

Po terapii doporučuji volnější den, odpočinek v přírodě, nebo tam, kde dokážete relaxovat. Pitný režim a důvěru v nový a šťastnější život :-).

 

Děkuji a těším se na krásný a uzdravující společný proces rozpouštění starého a probouzení nových šťastnějších částí vás samých.

 

S láskou,


Samaya Kefalí

Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida