pozadí CESTA DO TICHA.png

Pozvání ze srdce, na přímou cestu do srdce.

ÓM_1.png

CESTA DO TICHA

Pět dní a čtyři noci zastavení se a propojení se Sebou samým.

Čas sebepoznání, sebeodhalení a ponoření do nitra.

Není nic většího, co lze udělat, než navrátit pozornost zpátky do Zdroje Lásky.

obrázek_loga.png

Milovaní, celým srdcem Vás zvu s velikou radostí po delší době opět na společný pobyt. 

Jak již někteří z vás vědí, každý pobyt je jedinečný a vždy ho tvoří skupinka sama.

Téma je stejné, ale cesta do nitra jde vždy svým jedinečným způsobem.

Program se tvoří sám, spontánně a pokaždé se liší.

A tak vás opět zveme s velikou radostí na pětidenní pobyt k završení letošního léta.

Tentokráte o další kousek hlouběji k sobě. Blíže ke svému srdci, k nalezení vztahu se sebou. K odhalení toho, co vám brání v tom, abyste zažívali klid a skutečně milovali sebe sama. Svou vlastní přítomnost bez potřeby neustále o něco usilovat a utíkat. K nalezení místa v sobě, které je připraveno vás obdarovat vším, co už roky hledáte. K pochopení toho, jak se odevzdat životu, abych měla/a pocit, že je tady pro mne a že je více než připraven mne obdarovat naprosto vším.

Otevření se jednoduchosti života, který touží zahalit hojností všeho.

Kdy?

9.11.2022 - 13.11.2022

Začátek ve středu v 15,30 a ukončení pobytu v neděli v cca 17,30

Kde?

Veselá 52, Valašské Meziříčí

Polosamota - nádherné místo uprostřed přírody a lesů. Téměř nepolíbená a vymazlená, s láskou postavená zděná chalupa s kapacitou cca 20-ti lůžek. Pokoj s šesti lůžky, jeden se čtyřmi, jeden se třemi a půda s šesti postelemi.

Čtyři koupelny a 5 WC. Veliká kuchyň s kachlovými kamny.

Prostor, který bude jen náš k zažívání sebe sama a rovněž ochutnání blízkosti také s druhými. Příležitosti k překročení drobných limitů - dvoulůžka :-). Nicméně lze v případě opravdové nutnosti umístit další matrace na půdu a vytvořit tak jednolůžka. Volba je na vás :-)

Co je součástí pobytu:

V ceně pobytu je zahrnutý nocleh, celý program, teplý vegetariánský vydatný jedno-chodový oběd, káva, čaj.

Další strava:

Po zkušenostech z předchozích setkání a možnost více nezvedat cenu za pobyt prosím, abyste dovezli každý sám za sebe něco na společný stůl na asi 3 dny. To bude sloužit jako snídaně a večeře pro nás všechny. Kupříkladu buchta, ovoce, zelenina, pomazánky, pečivo, chleba, či cokoliv dalšího.

Další dny bude snídaně a večeře pro vás samozřejmě zajištěna.

Program:

Klasický základ programu, společné sdílení, otázky a odpovědí, četná "ahá", sloupnutí slupek iluze, uvolnění starých přesvědčení, obrácení se do nitra. Uvolnění mysli a jejího hluku - setkání se sebou v tichu sebe sama, uvolnění vnitřních bloků, jež brání prožívání pravdy a života samotného. Krásná práce se srdeční a krční čakrou.

Pozvednutí vibrací fyzického těla - speciální hladivé a hýčkající cvičení. Přesný program se bude tvořit v návaznosti na skupinku průběžně.

Není tedy možné psát přesnou skladbu programu nyní. Prosím o důvěru :-).

- dispozici máme krásné jezírko ve kterém je možné se i na podzim koupat

- průlezky pro vnitřní dítě a rovněž překrásný les s řekou k procházkám

- určitě využijeme ohniště - krb s posezením

- u jezírka sauna určitě využijeme saunu

A určitě bude speciálně umíchaná olejová esence právě pro tento čas pobytu. Úplně nová a jedinečná pro jedinečnou skupinku.

Cena za pobyt:

Celková cena je 5111,- Kč

Záloha při zakoupení je nastavena na 2611,-. Zbytek ve výši 2500kč prosím uhraďte po příjezdu na chalupu.

Kudy tudy?

Směr Valašské Meziříčí a poté na Hrachovec. Projedete Hrachovcem a u druhé autobusové zastávky (po pravé ruce, za sloupem - hůře viditelná) se dáte doleva do kopce mezi domy (viz fotografie), směr značka Zákaz vjezdu nákladních automobilů. Budete nadále pokračovat stále mírně do kopečka po nezpevněné silnici cca 1,5km. Dojedete k lesíku a rozcestí u kterého je značka "Zákaz vjezdu - soukromý pozemek". Budete pokračovat dále (viz foto). Po chvíli vpravo uvidíte rodinnou usedlost, tu minete a pokračujete stále rovně, mírně z kopce a vzápětí odbočíte vpravo. Po levé ruce minete jezírko a bílý štít chalupy před vámi (viz foto). Zde zaparkujete a vydáte se k horní budově do středových dveří vlevo. Na mapě jsou drobné červené šipky.

POZOR: Prosím nahlédněte do mapy - Veselá 52 není ve Veselé obci, je nad ní. Proto je nutné jet přes Hrachovec směr Na Pasekách - viz mapa.

Pojedete-li autobusem z Valašského Meziříčí, pak vystupte na zastávce "U Zetků". Z tohoto místa je to ještě cca 1,5 km pěšky, tak s tímto počítejte.

Pokud byste si chtěli vzít TAXI z Valašského Meziříčí, pak je to cca 6km směr Veselá 52 - Na Pasekách. A jeho cena by měla být okolo 200kč.

Polish_20201129_203404281.jpg
Polish_20201129_203516131.jpg
IMG_20201128_144724151_HDR.jpg
Mapa směr Veselá 52.jpg

Co s sebou?

Občerstvení na společný stůl, vlastní ručník, osušku, přezůvky, psací potřeby, teplé oblečení pro případ procházky v přírodě, pohodlné oblečení.

Další bude doplněno s blížícím se termínem.

 

Těším se na společné setkání, na tuto požehnanou cestu do nitra, do ticha, za láskou.

 

S objetím a vděčností,

Samaya a Adian alias Karten