pozadí CESTA DO TICHA.png

Pozvání ze srdce, na přímou cestu do srdce.

ÓM_1.png

CESTA DO TICHA

Čtyři noci a pět dní zastavení se a propojení se Sebou samým.

Čas sebepoznání, sebeodhalení a ponoření do nitra.

Není nic většího, co lze udělat, než navrátit pozornost zpátky do Zdroje Lásky.

obrázek_loga.png

Milovaní, celým srdcem Vás zveme s velikou radostí opět na společný pobyt. Tentokráte o další kousek hlouběji k sobě. Blíže ke svému srdci, k nalezení vztahu se sebou. K odhalení toho, co vám brání v tom, abyste zažívali klid a skutečně milovali sebe sama. Svou vlastní přítomnost bez potřeby neustále o něco usilovat a utíkat. K nalezení místa v sobě, které je připraveno vás obdarovat vším, co už roky hledáte. K pochopení toho, jak se odevzdat životu, abych měla/a pocit, že je tady pro mne a že je více než připraven mne obdarovat naprosto vším.

Otevření se jednoduchosti života, který touží zahalit hojností všeho.

Kdy?

24.6.2022 - 28.6.2022

Začátek v pátek ve 12,00 a ukončení pobytu v úterý v cca 17,30

Kde?

Veselá 52, Valašské Meziříčí

Polosamota - nádherné místo uprostřed přírody a lesů. Téměř nepolíbená a vymazlená, s láskou postavená zděná chalupa s kapacitou cca 20-ti lůžek. Pokoj s šesti lůžky, jeden se čtyřmi, jeden se třemi a půda s šesti postelemi.

Čtyři koupelny a 5 WC. Veliká kuchyň s kachlovými kamny.

Prostor, který bude jen náš k zažívání sebe sama a rovněž ochutnání blízkosti také s druhými. Příležitosti k překročení drobných limitů - dvoulůžka :-). Nicméně lze v případě opravdové nutnosti umístit další matrace na půdu a vytvořit tak jednolůžka. Volba je na vás :-)

Co je součástí pobytu:

V ceně pobytu je zahrnutý nocleh, celý program, teplý vegetariánský vydatný jedno-chodový oběd, káva, čaj.

V den příjezdu bude teplá obědo-večeře.

Další strava:

Po zkušenostech z předchozích setkání a možnost více nezvedat cenu za pobyt prosím, abyste dovezli každý sám za sebe něco na společný stůl na asi 3 dny. To bude sloužit jako snídaně a večeře pro nás všechny. Kupříkladu buchta, ovoce, zelenina, pomazánky, pečivo, chleba, či cokoliv dalšího.

Další dny bude snídaně a večeře pro vás samozřejmě zajištěna.

Program:

Klasický základ programu, společné sdílení, otázky a odpovědí, četná "ahá", sloupnutí slupek iluze, uvolnění starých přesvědčení, obrácení se do nitra. Uvolnění mysli a jejího hluku - setkání se sebou v tichu sebe sama, uvolnění vnitřních bloků, jež brání prožívání pravdy a života samotného. Krásná práce se srdeční a krční čakrou.

Pozvednutí vibrací fyzického těla - speciální hladivé a hýčkající cvičení. Přesný program se bude tvořit v návaznosti na skupinku průběžně.

Není tedy možné psát přesnou skladbu programu nyní. Prosím o důvěru :-).

- dispozici máme krásné jezírko ve kterém je možné se koupat

- průlezky pro vnitřní dítě a rovněž překrásný les k procházkám

- určitě využijeme ohniště - krb s posezením - ohňový rituál

- je k dispozici u jezírka sauna

- možná využijeme i letní kino

- možná budeme (kdo bude chtít) spát i venku

- a určitě ještě další požehnané části pobytu.....

Cena za pobyt:

Celková cena je 5111,- Kč

Záloha při zakoupení je nastavena na 2611,-. Zbytek ve výši 2500kč prosím uhraďte po příjezdu na chalupu.

Kudy tudy?

Směr Valašské Meziříčí a poté na Hrachovec. Projedete Hrachovcem a u druhé autobusové zastávky (po pravé ruce, za sloupem - hůře viditelná) se dáte doleva do kopce mezi domy (viz fotografie), směr značka Zákaz vjezdu nákladních automobilů. Budete nadále pokračovat stále mírně do kopečka po nezpevněné silnici cca 1,5km. Dojedete k lesíku a rozcestí u kterého je značka "Zákaz vjezdu - soukromý pozemek". Budete pokračovat dále (viz foto). Po chvíli vpravo uvidíte rodinnou usedlost, tu minete a pokračujete stále rovně, mírně z kopce a vzápětí odbočíte vpravo. Po levé ruce minete jezírko a bílý štít chalupy před vámi (viz foto). Zde zaparkujete a vydáte se k horní budově do středových dveří vlevo. Na mapě jsou drobné červené šipky.

Polish_20201129_203404281.jpg
Polish_20201129_203516131.jpg
IMG_20201128_144724151_HDR.jpg
Mapa směr Veselá 52.jpg

Co s sebou?

Občerstvení na společný stůl, přezůvky, psací potřeby, teplé oblečení pro případ procházky v přírodě, pohodlné oblečení.

Další bude doplněno s blížícím se termínem.

 

Těším se na společné setkání, na tuto požehnanou cestu do nitra, do ticha, za láskou.

 

S objetím a vděčností,

Samaya a Karten