Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida

24.10.2019

Krásný den vám všem z celého srdce a ráda bych s Vámi sdílela nemálo důležitých novinek.

Začnu tou nejosobnější a tím je změna v osobním životě. Tato je samozřejmě pozitivní a je jím stěhování na nové místo. Opouštíme staré a vstupujeme do nového a tato změna zdá se být větší než se "zdálo" a žije svým láskou naplněným životem a já s důvěrou následuji a naslouchám.

Tento přesun si však žádá více a pracuje na mnoha úrovních, zejména těch vnitřních a tak jsem vedena na chvíli odložit "nářadí" a odpojit se od terapií, sezení, zasvěcení a práce s esencemi. Samozřejmě ty osobní esence, které aktuálně procházejí procesem zrození, budou...

24.10.2019

Text Martiny Mab Junga - tvůrkyně této knihy:

Po našej viac než ročnej ceste od ženy k žene sa blížime k vydaniu knihy, ktorú sme v nám blízkych kruhoch už dlhšie avizovali.

Pre tých, ktorí o nej ešte nevedia, kniha Ženy Bohom pobozkané je zbierkou príbehov 24 žien zo Slovenska a z Českej republiky, ktoré sa oslobodili spod ťažoby minulosti, otvorili zdroj svojej lásky a dali priechod slobodnej tvorbe. Vďaka tomu inšpirujú ďalšie ženy, na ich ceste k sebe samej.Zakúpením knihy v predpredaji podporíte jej vydanie a zároveň ju budete mať ako prví.

Úryvok z knihy, pre ženy aj mužov:

Ľahla som si na zem a do sekundy prišla odpove...

Please reload

Kategorie
Archiv
Please reload