Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida

31.08.2018

Krásný den moji milí,

spolu s tímto poselstvím vás vítám v novém prostoru webu Vnitřní láska a děkuji jeho tvůrkyni Michaeli Paridě za nádhernou práci. Vnímala jsem, že je potřeba web odlehčit, nejen z provozních důvodů, jelikož se u mnohých v prohlížeči sekal a nezobrazoval hladce, ale také z důvodu mých vnitřních proměn.

Můj web jsem já a já jsem web, tudíž vnější odráží vnitřní a já děkuji za každou změnu. Jak jsem již psala dříve, jediné, co je v životě jisté, je právě ona změna.

Také jste jistě zaznamenali, že Yarda poodstoupil a aktuálně tvořím semináře a pobyty sama. Tím nejhlavnějším důvodem je potřeba nejen jeho, ale mnoh...

06.08.2018

Červenec začíná čerstvým výbojem energie z Větrů Změny, jak vstupujeme do druhé poloviny roku 2018. Nyní se všechno nepředstavitelnými způsoby naskládá DO LINIE. Je zde pocit naléhavosti se konečně sladit s Pravým Místem a Pravým Účelem. Nyní zjišťujeme, že není na co čekat, že není už co posouvat na později. Nyní jsme připraveni kráčet Pravými Kroky!

Během minulých dvou měsíců byly části nás poháněny hlouběji do Nové Reality, zatímco ostatní naše části stále ještě sídlí ve staré realitě. Je to podobné tomu, jako když se stěhujeme přes celý svět a část naší rodiny už žije na novém místě, zatímco zbytek nás zůstává stále na...

Please reload

Kategorie
Archiv
Please reload