Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida

31.08.2017

Kráčí-li světlo po Zemi, hledá tma příležitost jak jej utlumit. Je jím iritována, je pro ni neznámým elementem a touží vyhrát. Touží velet a ovládat. Je to její přirozenost, chce být pánem, hledá ty nejnápadnější cestičky a nechce to vzdát.

Možná máte pocit, že nevidíte cestu mezi cestami. Možná se vám zdá, že jste již vše vyzkoušeli a nic nefunguje.

Důvěřujte, vždy existuje řešení.

Věřte, že když jste si plánovali jako Duše výzvu (změnu), naplánovali jste také řešení.
Nevzdávejte se, jděte dále a důvěřujte.

Můžete si připadat divní, můžete cítit oddělenost a nepochopení. Ale pamatujte, že jste semena nového. Jste ti, kteří přišli...

30.08.2017

Milí přátelé,

rádi vám představujeme třetí a poslední ukázku z knihy Lidská duše odhalená, kapitolu, která se již do knihy nevešla.  Jde o část zabývající se anděly, tím, kým jsou a nejsou, jejich úkoly, způsobem komunikace s člověkem, jak se člověku jeví a jak je člověk polidštil, tak jako Boha. Dozvíme se skutečnou multidimenzionální pravdu o existenci a realitě andělů. Nikoliv tu,které podávají různé lidské mytologie. A současně si opět dotvoříte obraz o hloubce knihy Lidská duše odhalená, o tom v jak zevrubně popisuje souvislosti  reality lidské duše v době její inkarnace v lidském těle i mimo ni.

Když jsem se začala duc...

29.08.2017

Milí přátelé,


před nedávnem jsme vám nabídli zajímavou, tématickou knihu Kryona „Lidská duše odhalená“. V informaci o knize jsme uvedli, že ne vše se do knihy vešlo. Monika Muranyi nashromáždila a zpracovala opravdu hodně materiálu z Kryonových channelingů. Jednu z těch kapitol, které se do knihy nevešly vám nyní nabízíme.

Kdo je Bůh? Tuto otázku je dost těžké zodpovědět. Je Bůh definovatelný? Nejběžnějším popisem Boha, bez ohledu na systém víry, je ten, že Bůh je energie, která představuje lásku. Takže nejlepší způsob, jak popsat Boha, je s použitím slov jako láska, soucit, péče, zalíbení a laskavost. Nicméně všechna tato slova...

18.08.2017

Vzhledem k tomu, že mnoho mnou vkládaných textů obsahuje informace, které jsou plně dostačující, nemám příliš velkou potřebu psát další sdělení, k tomu všemu, co již sdíleno bylo.

Nicméně po delší odmlce jsem opět zde. Ač mám za sebou 4 hodiny spánku po návratu z cest, usedám ke psaní. Je milé vnímat, že mé tělo si začíná chrochtat i s tímto krátkým časem odpočinku. Miluji ho :-).

Letošní fáze jara, byla hodně živá, mnoho bylo změněno a také mnoho vykonáno.

Byla jsem pracovně poměrně dosti vytížená, až jsem se chvílemi dostávala do stavu, kdy jsem musela intenzivně vyrovnávat deficity osobního klidu a ztišení se.

Závěr června byl h...

Please reload

Kategorie
Archiv
Please reload