Z celého srdce vás zveme opět po roce na transformační seminář nabitý spoustou nádherných a přímých cest do vašeho nitra. Na cestu do srdce, k tomu co hledáte - k lásce, k sobě, k opravdovosti a naplněnému žití.

 

Seminář bude rozdělen do dvou částí. V první půli sestoupíme vědomě prostřednictvím hlubokých meditací z mysli do srdce. Uvolníme vše, co má tendenci vás držet v kontrole, v mysli a v chaosu - pocitech prázdnoty a nespokojenosti. Pomocí přepisu limbického otisku budou uvolněny strachy a přímá cesta k srdci se otevře a vy naleznete místo ze kterého můžete žít pravost, pravdu a lásku.

Přijmete mnohá "ahá" pochopení a pole bude připraveno na druhou část, kdy celou změnu necháme sestoupit do těla. Pomocí nádherných energeticko-pohybových cvičení Mana Move ukotvíme nové v těle a pozemské realitě.  

Můžete se těšit na podmanivá Kadidlová vykuřovadla, pryskyřice a různé druhy směsí vonných dýmů přímo z Ománu - domova Kadidla. Kadidlo je duchem modlitby. Tyto v skutku ,,nebeské dýmy tě ponesou do hloubky sebe sama, vnesou moment oslavy do každého Tvého nádechu. Podpoří Tvůj záměr očisty, sebeléčení či hluboké koncentrace, pro jakýkoli druh Tvého vědomého zaměření.


Dále se můžete nechat okouzlit Světelnými esencemi z dílny Samayi, takový ,,kosmos v oleji,, Každá si určitě najde tu svou esenci, to své aktuální téma, které bude umocňovat její práci a doplní každý osobní příběh o další hlubokou úroveň. Tyto živoucí oleje pak pracují pro Tebe ještě dlouho po společné akci. Kdo se s námi účastnil loňského ročníku, ví o čem mluvím. ❤️

 

Seminář se koná v neděli 18.08.2019

od 10-17 hodin ve studiu Otevřeno - Maxe Švabinského 110/12

v Brandýse nad Labem - Stará Boleslav 

 

Cena: 900,-Kč

 

Těšíme se na Vás!


Oheň & Voda, Poušť & Moře, Vykuřovadla & Oleje

S láskou,

Samaya + Lycana

Svá místa si prosím zarezervujte včas smskou na tel.čísle 737 177 770, mailem, či pomocí kontaktního formuláře níže.


Cesta: Bus z Prahy spoj cca 15 minut. Černý Most č.367, Vysočanská č.375 do stanice Brandýs n.L. Stará Boleslav u Brány. Vlak ideal pro Středočeský kraj. Studio Otevřeno ul. Maxe Švabinského, přímo naproti kostelu Sv. Václava.


S sebou: pohodlné oblečení, leginy a šátek či dlouhou sukni. Blok a tužku, stravu na celý den. K dispozici budou lahodné čaje a čerstvé Ománské datle, které budou případně také k zakoupení.

 

Stará Boleslav u Prahy - 18.08.2019

"VĚDOMĚ Z MYSLI DO SRDCE"

Celodenní workshop

Přihlásit na seminář se můžete zde

Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida