​Zvu vás na intenzivní prožitkový seminář tentokráte zaměřený na téma vztahů, počínaje našim vnitřním vztahem se sebou, s tím jaký jsem a čím jsem.

Budeme pracovat s principy vnitřního muže a vnitřní ženy. Nahlédnete hlouběji k těmto svým částem a v meditacích a terapeutické praxi projdete procesem léčení těchto polarit v nás. Otevřete se zejména svému vnitřnímu muži, tedy schopnosti důvěřovat sobě a být svobodnou bytostí, se zdravým sebe-vědomím.

 

V tento den společně projdeme hlubokým léčením pocitů méněcennosti a nedostatečnosti a probudíme v sobě ochotu a odvahu zamilovat se opravdově do sebe. Pochopíte principy zrcadlení ve vztazích a to jak vnější svět odráží vaši vnitřní ženu a vnitřního muže. Obě tyto roviny uvedeme do harmonie, což se projeví na mnoha úrovních vašich vztahů. Součástí semináře budou meditace přepisu limbického otisku, energetická práce, zvědomění a uzdravení mnoha vašich částí. 

 

Seminář se koná v sobotu 3.11.2018

od 10-18 hodin v Ostravě

ve studiu Leia, Nádražní 123, Ostrava

 

Cena: 1000,-Kč

 

S sebou: psací potřeby, jídlo na celý den, voda, čaj a káva jsou k dispozici. K meditaci si můžete vzít deku, nebo meditační polštářek.

 

Velmi se těším na další setkání s vámi.

S láskou,

Samaya Kefalí

 

Hlásit se můžete na tel: 737177770, e-mail: vladi.vlckova@seznam.cz,

www.vnitrnilaska.cz

Ostrava 3.11..2018

Vnitřní muž a žena - Harmonie vztahu

Celodenní workshop

Přihlásit na seminář se můžete zde

Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida